Porównaj Oferty Wszystkich Banków

Wypełnij Formularz i Dowiedz Się, w Którym Banku Dostaniesz Najlepszy Kredyt!

Jeśli zastanawiasz się jakie warunki dostaniesz w swoim banku i jak one się mają do ofert konkurencji to nie musisz już chodzić od banku do banku!

Wypełnij poniższy formularz i w odpowiedzi na Twój adres mailowy wyślę Ci porównanie najlepszych ofert banków wraz z porównaniem do Twojego!

Zobacz co mówią moi klienci:


Pan Maciej to właściwa osoba na właściwym stanowisku.Ogromne doświadczenie poparte dużą wiedzą.Pomoc na każdym etapie inwestycji.Jak najbardziej polecam współpracę!


Profesjonalna i rzetelna obsługa bez obiecywania gruszek na wierzbie. Kredyt uzyskaliśmy mimo skomplikowanej sytuacji (dochody za granicą).
Pozdr
Marek Orzechowski


Z Panem Maciejem mieliśmy okazję współpracować przy dwóch różnych transakcjach – obie okazały się bardzo udane. Profesjonalista w każdym calu, z bardzo dużym zasobem wiedzy oraz świetnym podejściem do klienta. Polecam tego Pana z czystym sumieniem!


Jeśli przeraża Cię myśl o samodzielnym zakupie mieszkania, załatwieniu wszystkich formalności oraz dostaniu kredytu hipotecznego, tak jak kiedyś nas, nie musisz się już dłużej martwić. Pan Maciej Bancerewicz jest odpowiedzią XXI wieku na powyższe problemy. Jest pośrednikiem w czystej formie, tj. działa w 100 % w interesie swojego klienta, którego wspiera od samego początku – od luźnej rozmowy na temat oczekiwań, które zestawia z szacunkową zdolnością kredytową, poprzez oglądanie mieszkań wraz ze sprawdzeniem ich stanu prawnego, aż do negocjacji cenowych, pomocy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego, ze szczegółowym omówieniem warunków oraz finalizacji umowy u notariusza i pomocą w sporządzaniu protokołu zdawczo-odbiorczego w dniu przekazania mieszkania.
Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Pan Maciej jest również bardzo cierpliwy i pomaga rozwiać wszelkie wątpliwości, nawet gdy te same pytania zadaje się kolejny raz.
Serdecznie polecamy do skorzystania z usług Pana Macieja. Kupowanie mieszkania, będąc przez niego wpieranym, staje się zdecydowanie łatwiejsze i każda noc staje się przespana.


Pan Maciej pomógł mi z ogarnięciem wszystkich formalności i zdobyciem kredytu, odpowiedział na wszystkie pytania związane z kredytem, wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie, tak samo decyzja z banku. Jak najbardziej polecam!!


Z pomocy Pana Macieja jestem bardzo zadowolona, duża dyspozycyjność oraz profesjonalizm sprawiły że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Serdecznie polecam


Szukaliśmy z żoną doradcy kredytowego. Okazało się, że oprócz tego, pan Maciej jest doskonałym doradcą przy wyborze nieruchomości. Postanowiliśmy skorzystać z jego usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Maciej jeździł z nami oglądać wybrane mieszkania, później spotykaliśmy się, żeby dane nieruchomości omówić pod względem zalet i wad. Poprowadził nas przez cały proces wyboru mieszkania oraz kupna, a co za tym idzie, mogliśmy liczyć na jego nieocenioną pomoc przy zawiłosciach umów kredytowych i aktów notarialnych. Pan Maciej jest człowiekiem w pełni oddanym swojej pracy i szczerze polecamy jego usługi każdemu, kto marzy o własnych czterech ścianach!


Pana Macieja poleciła nam znajoma, która korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. My również nie zawiedliśmy się. Cały proces załatwiania kredytu praktycznie był dla nas nie odczuwalny. Sami byśmy sobie nie poradzili, a na pewno nie w tak krótkim czasie i nie na takich warunkach. Pan Maciej ma ogromną wiedzę i jest bardzo pomocny we wszystkich niezrozumiałych kwestiach. Wyjaśnia cierpliwie, dokładnie, podpowiada najbardziej korzystne rozwiązania. Kontakt jest rewelacyjny – osobiście, telefonicznie, mailowo. Pana Macieja polecam każdemu, kto szuka fachowca w całym tym przedsięwzięciu, jakim jest uzyskanie kredytu hipotecznego.

loading…

[email protected] z Łomży
właśnie zamówił porównanie

[email protected]
z Łomży właśnie zamówił porównanie

[email protected]
z Warszawy właśnie umówił spotkanie

[email protected]
z Warszawy właśnie umówił spotkanie