Tak Oceniają Mnie Klienci:

Marcin Lewicki
Marcin Lewicki
12:19 25 Nov 21
MrCzitos
MrCzitos
14:15 23 Nov 21
Przemysław Wołowiec
Przemysław Wołowiec
15:24 08 Sep 21
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, Pan Maciej potrafi wszystko wytłumaczyć dokładnie osobie, która jest zielona w temacie kredytów. Wszystko udało się załatwić szybko i bezproblemowo, na pomoc można liczyć nawet po otrzymaniu kredytu. Polecam z czystym sumieniem.
Piotr Drabik
Piotr Drabik
15:19 06 Sep 21
Mimo kilku wpadek wysoko oceniam kompetencje Pana Macieja. Pan Maciej posiada szeroką wiedzę, jest cierpliwy, odznacza się zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą. Ponadto responsywność Pana Macieja jest niebywała, co jest szczególnie istotne.
Milena Sulewska
Milena Sulewska
14:28 31 Aug 21
Szczerze polecam! Pełen profesjonalizm, wysokie zaangażowanie. Indywidualne podejście do klienta. 10/10.
Mkr
Mkr
18:25 25 Aug 21
Marcin Rećko
Marcin Rećko
13:34 25 Aug 21
Polecam z uwagi na duży profesjonalizm, zaangażowanie i cierpliwość. Bardzo szeroki wachlarz oferty finansowej i idealny dobór do naszych potrzeb. Dziękuję
Jakub Sadowski
Jakub Sadowski
13:23 25 Aug 21
Pan Maciek pomógł nam w całej papierologi ktora była dla mnie czarna magia. Z jego pomocą udało nam się spełnić marzenie o własnym kącie. czystym sumieniem polecam!
Joanna Chołko
Joanna Chołko
22:33 13 Jul 21
Polecam pana Maćka. Bardzo dobra obsługa i profesjonalizm. Informuje na bieżąco o postępach w kredycie. Przedstawia wszystkie opcje i rozwiązania, a także ewentualne ryzyko. Dobry kontakt oraz elastyczność spotkań.
Karolina Szewczyk
Karolina Szewczyk
21:02 12 Jul 21
Pan Maciej cechuje się bardzo profesjonalnym podejściem. Ponadto cierpliwie i w przystępny sposób odpowiada na wszystkie pytania. Polecam serdecznie !!!
Gosia Ochenkowska
Gosia Ochenkowska
16:24 06 Jul 21
Mariusz Kulikowski
Mariusz Kulikowski
12:50 05 Jul 21
Firma mega polecam kazdemu
rafal ra
rafal ra
11:49 05 Jul 21
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Maciej zawsze znajdzie czas na omówienie i wytłumaczenie wszelkich spraw związanych z kredytem mieszkaniowym. Bardzo dobry kontakt telefoniczny a także mailowy. Bardzo duże zaangażowanie w załatwieniu kredytu,oraz informowanie na bieżąco o postępach. Razem z żoną dziękujemy Panu Maciejowi za pomoc w spełnieniu marzenia o własnych czterech kątach. Serdecznie Polecam!🙂👍
Adrian Sosnowski
Adrian Sosnowski
11:36 05 Jul 21
Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem. Bardzo konkretny człowiek, duża wiedza, super podejście do klienta. Pomaga na każdym etapie ubiegania się o kredyt. Odpowiada konkretnie na wszystkie pytania i wątpliwości.
Алёна Косова
Алёна Косова
11:32 05 Jul 21
Dziękuję za pomoc. Jesteście profesjonalistami. Polecam!
Sylwia Kulikowska
Sylwia Kulikowska
11:29 05 Jul 21
Super doradca kredytowy, pełen profesjonalizm, polecam każdemu kto chciałby wziąć kredyt. My z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. 👍
Patrycja Kraska
Patrycja Kraska
07:51 23 Apr 21
Serdecznie polecam Pana Macieja. Niczym nie musieliśmy się martwić przy braniu kredytu, Pan Maciej przeprowadził nas przez caly proces bez żadnych problemów. W pełni profesjonalny, zawsze służył pomocą. Polecam!
Elwira Jemielity
Elwira Jemielity
18:12 22 Apr 21
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy Pana Macieja. Dyspozycyjność oraz profesjonalizm sprawiły, że proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Serdecznie polecamy 🙂
Lidia Taranek
Lidia Taranek
16:38 19 Apr 21
Doradca na prawdę godny polecenia! Co ciekawe - odległość prawie 400km kompletnie nie miała tutaj znaczenia. Od Pana Macieja dowiedziałam się nawet więcej niż od "lokalnego doradcy"...Wszystko wyjaśnione profesjonalnie i przede wszystkim w zrozumiałym języku (co jest bardzo ważne, gdy z kredytem ma się do czynienia pierwszy raz).Znajomość branży i aktualnej sytuacji na rynku - 100%. Nie były potrzebne żadne poprawki czy dodatkowe dokumenty dla banku, co skutkowało na prawdę szybkim przyznaniem kredytu.Cieszę się, że przypadkowo (poprzez media społecznościowe) poznałam Pana Macieja i nawiązałam współpracę.Lepiej trafić nie mogłam ! 😉
Cezary Mielczarczyk
Cezary Mielczarczyk
16:08 19 Apr 21
Polecam jak najbardziej. Wszystko wytłumaczone od A do Z.
Marta B
Marta B
15:01 19 Apr 21
Polecam serdecznie. Pan Maciej ma ogromne doświadczenie, zawsze służy pomocą, chętnie odpowiada na pytania. Jest skuteczny i profesjonalny w tym co robi.100% satysfakcji klienta!
Joanna Wanczewska
Joanna Wanczewska
14:57 19 Apr 21
Profesjonalne podejście do klienta, bardzo miła atmosfera no i kredyt załatwiony pozytywnie, jestem zadowolona i szczerze polecam
Magda Xyz
Magda Xyz
14:52 19 Apr 21
Jak najbardziej polecam Pana Macieja, to profesjonalista który zna się na swojej pracy. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie wszystko tłumaczy. Dzięki niemu cały proces uzyskania kredytu przebiega sprawnie oraz skutecznie.
katarzyna chudzik
katarzyna chudzik
14:36 19 Apr 21
Pełen profesjonalizm! Otwartość, świetny kontakt z klientem. Polecamy każdemu kto stoi przed wyborem doradcy finansowego. Pana Macieja cechuje wielka wiedza, doświadczenie i wysoka kultura osobista. To był najlepszy wybór.
Wojciech Szymaniuk
Wojciech Szymaniuk
14:06 19 Apr 21
Dzięki pomocy i profesjonalnemu podejściu Pana Macieja bez przeszkód zdołaliśmy załatwić sprawę. Z czystym sumieniem polecamy 🙂
Bartosz Kolodziejczyk
Bartosz Kolodziejczyk
13:54 19 Apr 21
Bardzo polecam Pana Macieja. Pełen profesjonalizm, jasno i klarownie wyjaśnia kolejne kroki przy załatwianiu kredytu. Nie ma żadnego problemu w kontakcie z Panem Maciejem. Polecam w 100%.
Paweł Modzelewski
Paweł Modzelewski
13:54 19 Apr 21
Paweł Sawczuk
Paweł Sawczuk
13:51 19 Apr 21
Grześ S
Grześ S
08:14 12 Mar 21
Serdecznie polecamy usługi Pana Macieja dla wszystkich którzy starają się o udzielenie kredytu hipotecznego.Pan Maciej gwarantuje:1. Szybki i stały kontakt nie tylko w trakcie całego procesu przygotowania, wyboru ofert kredytowych i finalnie procedury udzielania kredytu hipotecznego, a także niezobowiązująco doradza w pozostałych formalnościach po udzieleniu kredytu;2. Wsparcie merytoryczne, na rzadko spotykanym obecnie, bardzo wysokim poziomie;3. Rozważne doradztwo przy wyborze ofert kredytów hipotecznych.Grzegorz Sasinowski
Andrzej Lutrzykowski
Andrzej Lutrzykowski
18:58 11 Mar 21
Z czystym sumieniem polecam Pana Macieja bardzo dobre podejście do klienta wszystko bardzo szczegółowo wytłumaczył związane z kredytem i zawsze można liczyć na jego pomoc dzięki niemu bardzo szybko przebiegła procedura z uzyskaniem kredytu naprawdę godny polecenia
Magda Barczynska
Magda Barczynska
11:13 11 Mar 21
Polecam z całego serca! Wspolpraca przebiegła sprawnie i z zadowalającym efektem. Cieszę się, że przypadkiem trafiłam na pana Macieja i napewno wrócę jeśli będzie taka potrzeba i będę polecać dalej!
Marlena Żuk
Marlena Żuk
14:37 24 Feb 21
Polecam serdecznie! Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wysoki poziom wiedzy, Pan Maciej odbiera wszystkie telefony i szybko odpowiadał na nasze pytania. Całość załatwiliśmy na odległość. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Maciejem.
AndziaSt84
AndziaSt84
21:37 13 Feb 21
Profesjonalnie, kompleksowo, cierpliwie.Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Macieja, z pewnością jest ekspertem w swojej dziedzinie. Przeprowadził mnie przez cały proces związany z uzyskaniem kredytu. Dziękuję 😀
Marek Piotrowski
Marek Piotrowski
19:38 05 Feb 21
Ewa Chilińska
Ewa Chilińska
20:57 26 Jan 21
Polecam serdecznie 🙂
Maciek Sokolowski
Maciek Sokolowski
13:10 26 Jan 21
Pan Maciej jest poprostu profesjonalista w tym co robi. Polecam w 100%.
Marta
Marta
19:16 21 Jan 21
Pan Maciej to profesjonalista przez duże P. Przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu jak małe dzieci za rączkę. Spokojnie i w prosty sposób tłumacząc każdy krok. Miły, kulturalny człowiek gotowy odpowiedzieć na każdą napotkaną zagwozdkę, która się po drodze pojawiała. Polecam. Komu jak komu, ale temu Panu można naprawdę zaufać i niczym się nie przejmować.
Iwo Kurza
Iwo Kurza
11:47 21 Jan 21
Polecam wszystkim ubiegającym się o kredyt, mimo moich wyjazdów, wszystko dało się załatwić sprawnie i szybko. Pan Maciej wytłumaczył zasady działania kredytów jasno i przejrzyście.
Maciej Sasinowski
Maciej Sasinowski
15:28 20 Jan 21
Sprawa załatwiona szybko i sprawnie ze strony doradcy jedyny problem był już podstronie banku, który prawie 2 miesiące procesował wniosek więc należało uzbroić się w cierpliwość. Ogolnie polecam.
Łukasz Ptak
Łukasz Ptak
14:46 20 Jan 21
Bardzo dobry doradca finansowy. Wysoki poziom wiedzy i profesjonalne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam!
Karolina D
Karolina D
17:28 01 Jan 21
Profesjonalna pomoc, serdecznie polecamy
Mateusz Kozikowski
Mateusz Kozikowski
14:47 02 Dec 20
Serdecznie polecamy wszystkim ubiegającym się o kredyt. Przy pomocy Pana Macieja, skomplikowany proces uzyskania kredytu hipotecznego i zakupu nieruchomości staje się bardzo prosty, przejrzysty i zrozumiały. Pan Maciej wytłumaczy wam wszystkie zasady i warunki uzyskiwania kredytów, odpowie na wszystkie pytania, przedstawi najlepsze oferty, pomoże w zebraniu odpowiedniej dokumentacji oraz dosłownie "poprowadzi za rękę" przez całą procedurę kredytową. Nie mogliśmy lepiej trafić!
Mariusz Duszyński
Mariusz Duszyński
17:47 26 Nov 20
Ponad dwa lata temu staraliśmy się o kredyt na mieszkanie ale nie wyszło. Gdy spotkaliśmy Pana Macieja to na początku mieliśmy z żoną pewne wątpliwości ale zostały rozwiane w tempie ekspresowym. Pan Maciej jest profesjonalistą przez duże P. Udało się i z czystym sumieniem będziemy polecać innym osobom
Katarzyna Malinowska
Katarzyna Malinowska
08:12 13 Nov 20
Polecam współpracę z p. Maciejem. Załatwienie kredytu poszło szybko i sprawnie!!
Żukowska Anastazja 22
Żukowska Anastazja 22
00:16 11 Nov 20
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Maćkiem. Jest bardzo sumienny, ODBIERA WSZYSTKIE TELEFONY, zawsze służył nam dobrą radą podczas wielu formalności związanych z kredytem oraz ubezpieczeniem. W bardzo krótkim czasie udało nam się zakończyć wszelkie formalności w związku z zakupem domu . (mimo nieciekawej sytuacji epidemiologicznej) Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy. Milena i Bernard Żukowscy
Damian
Damian
16:40 27 Oct 20
Uzyskanie kredytu z Panem Maciejem przebiegło bardzo profesjonalnie i miło. Można dowiedzieć się o wiele więcej niż w placówce banku z pracownikiem. Polecam gorąco współpracę z Panem Maciejem każdemu kto będzie przechodził przez ten etap. Doradztwo jest bardzo pomocne i jak widać na moim przykładzie owocne. Jeszcze raz polecam
Patrycja Osińska
Patrycja Osińska
14:23 27 Oct 20
Polecam serdecznie! Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Pan Maciej zawsze znajdzie rozwiązanie trudnej sytuacji. Duże zaangażowanie w załatwienie kredytu, dodatkowo fajnie, że mogliśmy ubezpieczyć dom i to w super cenie. Polecam!
Emilia Charyło
Emilia Charyło
05:05 21 Sep 20
Pan Maciej jest po prostu niezastąpiony! Po pierwsze super kontakt - telefoniczny jak i osobisty - spotkania w dogodnych godzinach. Po drugie cierpliwość i życzliwość - do klientów dla których samo słowo kredyt to ciemna magia. Po trzecie podejście do sprawy do klienta - pomoc po prostu nieoceniona. Dzięki Panu możemy cieszyć się swoim wymarzonym domem!
Mateusz Foks
Mateusz Foks
12:11 16 Sep 20
Bardzo polecam rozmowę z Panem Maciejem.
Anna Zalewska
Anna Zalewska
11:35 16 Sep 20

[email protected]
z Warszawy właśnie umówił spotkanie

[email protected]
z Warszawy właśnie umówił spotkanie